Tenis dla firm i przedszkoli


Profesjonalne turnieje tenisa
Jako odskocznę od firmowych spotkań i konferencji, przygotowaliśmy ofertę dla firm w formie imprez integracyjnych oraz spotkań kadry zarządzającej. Zrealizujemy profesjonalne i przemyślane w każdym calu turnieje tenisa. Gwarantujemy, że każdy uczestnik poczuje się wyjątkowo. Zadbamy o każdy szczegół imprezy, tak aby zawodnicy mogli skoncentrować się na sportowej, zdrowej rywalizacji.
W zależności od budżetu firmy oraz ilości pracowników oferujemy kompleksową obsługę imprezy, począwszy od zapewnienia profesjonalnych hostess, „ball boy'ów”, sędziów, skończywszy na imprezach wieczornych, poczęstunku lub wytwornej kolacji. Organizujemy turnieje stacjonarne, jak również turnieje kilkudniowe połączone z pobytem w hotelach na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Bony podarunkowe
Oferta nasza daje także firmie możliwość efektywnego premiowania swoich pracowników, Bony podarunkowe w postaci zajęć gry w tenisa mogą być oryginalną formą wyróżnienia i uznania dla pracownika oraz zmotywowania i podziękowania mu za owocną pracę w firmie.

Go-Tenis dla przedszkoli